Bud-Mar Okna | O Firmie
15606
page,page-id-15606,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „BUD-MAR” z siedzibą w Legnicy istnieje od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi z pcv, aluminium i drewna. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy DRUTEX www.drutex.pl, która jest Liderem na rynku Polskim.
 
      Oferujemy produkty najwyższej jakości, których prawidłowe funkcjonowanie potwierdzone jest między innymi przez TUV.
W naszej ofercie znajdują się między innymi okna pcv w nowatorskim systemie IGLO 5 o szerokości 70 mm i z szybą U=1,0W/m2K , z uszczelnieniem zewnętrznym, pięciokomorowym, gdzie przy projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu jak i również w swojej ofercie posiadamy okna 6- komorowe o szerokości profilu 80 mm.

 

Siedziba firmy P.H.U. „BUD-MAR” znajduje się w Legnicy przy ulicy Rataja 30d.

Pracujemy również nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez nas usług i przede wszystkim kładziemy nacisk na szybką realizację zamówień oraz dostaw a czas oczekiwania na okna PCV nie przekracza 14 dni !!!

bud-mar1
bud-mar2